Šukací stroj

Máme pro Vás další novinku pro nevšední zážitky: Šukaci stroj !
Je určen pro mnoho pouzití a zábavy. Můžete objednat ke slečně na pokojíček a rozhodnout jak jej využijete. Na výběr jsou tyto varianty:

1- Šukaci stroj PRO NÍ: Vybraná slečna která tuto praktiku nabízí bude použvat šukaci stroj na sebe. Zakazník si bude určovat sexualní pozice, pozice stroje a pomocí dalkového ovladače bude určovat rychlost přírazů dilda. Cena této extra sluzby je 2000kč.
Tuto službu zatím nabízejí slečny: Tamara, Míša, Mia, Ayla, Nikol, Ellie, Leona, Monika, Vanessa

2- Šukací stroj PRO OBA: Náš stoj je oboustranný a má možnost mít dvě dilda, z každé strany jedno. To znamená, že stejný zážitek může sdílet naše dívka vaginálně a přitom muž análně. Cena této extra služby je 2500kč.
Slečny které tuto praktiku nabízí jsou: Ayla, Mia, Nikol, Leona, Monika, Vanessa

3- Šukací stroj na LESBISHOW: Naše lesbičky se nechají mimo klasické služby ojet i tímto strojem a vy to celé budete ovladat. Už jste někdy viděli napíchnuté dvě dívky na takovém stroj současně? A Vy to budete celé řídit dálkovým ovladačem a určovat polohy, jak se mají dívky "napíchnout". Lze také dát na stroj jen jednu dívku a sledovat jí, přičemž druhá se o Vás postará např. orálně. Fantazii se meze nekladou.
Cena této extra služby je 3000kč.
Tuto službu zatím nabízejí slečny: Mia, Tamara, Ayla, Nikol, Leona, Monika

4- Šukací stroj PRO NĚHO: Pánský anál, který může být zajímavý zážitek pro ty, kteří to mají rádi. Naše dívka stroj přípraví a bude jej dle Vašich požadavků obsluhovat, aby jste měli ten nejlepší zážitek. Buďto si sami zvolíte jak to chcete, nebo se zcela podřídite dívce a budete poslouchat její příkazy, které povedou k tomu, k čemu byl stroj určen. Toto lze připravit jak na posteli, tak i na vertikální pozici ke kříži.
Cena této služby je 2000kč.
Tuto službu zatím nabízejí slečny: Mia, Viktorie, Ayla, Katy, Nikol, Leona, Monika, Vanessa

V nabídce jsou k dispozici i další nové dilda různých délek a průměrů, takže si kazdý může vybrat správnou velikost, kterou zvládne.

Šukací stroj
Šukací stroj
Šukací stroj
Šukací stroj