Swingers Akce!

Po delší době se rádi vracíme k úspěšným swingers akcím v TOPu a již jsme pro Vás nějaké naplánovali.

Koná se ve čtvrtek 9.5.2024 od 17:00 do 21:00.

Bude to lehce klasická swingers, kde 4-5 našich dívek budou na place pripravené poskytnout Vám skvělou rozkoš.
Všechny slečny budou volně každému k dispozici, celkově na dvou pokojích. Na přání může některá dívka vykonat netradiční orální sex (vhodné na rozjezd, nebo zakončení)
Dívky můžete během návštěvy libovolně střídat a využívat na klasické služby: sex a orál s ochranou. Je to swingers, tak se nemusíte bát použít dívky hromadně s dalšími kolegy.
V ceně je také v případě zájmu zahrnut GloryHole, kde právě slečna na přání vykoná orál BEZ OCHRANY (výstřik do pusy je zde jako extra služba).
Cena za hodinku Swingers je 2990 Kč. V této ceně je zahrnut také jeden extra servis. Zvolit si tedy můžete JEDNU dívku a jeden úkon, který od ní získáte navíc.

Z extra služeb můžete vybírat:
Dívka v pokojíku na posteli může nabídnout: Orál bez ochrany, nebo líbání
Možno vyzkoušet GloryHole: Orál v Gloryhole s výstřikem do pusy, nebo orál na MilkingTable svýstřikem do pusy

Pokud by někdo měl zájem o dokoupení další extra služby navíc, je to možné.
Pokud by se Vám na naší akci líbilo a hodinka by vám přišla málo, můžete bez problémů prodloužit za výhodnější cenu.

Nepřijímáme na akci žádné objednávky, prostě jen zavolejte, že přijdete a přijďte. Budeme se snažit to ale korigovat, aby na akci nebyl výrazně větší počet mužů, než našich dívek, aby nevznikla situace, že se někomu nedostane dostatečné pozornosti :)

Přejeme příjemnou zábavu. Moc se po dlouhé covidové době těšíme zase na takovéto akce plné erotiky a žhavého sexu.

POZN: Po předchozích zkušenostech z minulých akcí upozorňujeme, že se jedná o swingers akci. To znamená, že tam budou s vámi současně i jiní muži. Komu by to nevyhovovalo, vyhledejte raději jinou naši akci, jako je třeba DUO nebo 3in1, kde budete pouze vy a dívky. Nevolejte nám prosím s dotazem, kdy bude na akci nejmíň mužů, za účelem, aby jste měl dívky jen sám pro sebe. Na začátek akce vždy chodí nejvíce zájemců, pokud tedy chcete mít více možností u divek, přijďte třeba v 19:15 nebo 20:30 ;-)

Swingers Akce!
Swingers Akce!