Ubytování

MOMENTÁLNĚ OBSAZENÝ!!!!!

Ahoj.
Čeká Vás služební cesta do Prahy a nebo si jen chcete udělat nevšední výlet do centra velkoměsta? Máte k tomu rád dámskou společnost, erotiku a nové zážitky?
Pak je možná právě pro Vás tato nabídka zajímavá.
Pro přespolní klienty máme již připravený samostatný útulný a nově zařízený byt s ložnicí a obývacím pokojem s kuchyní (2kk). I přes to, že je byt v těsné blízkosti našeho privátu a dívky jsou ihned na dosah, stále zde budete mít nerušený pobyt a zachovanou diskrétnost.
Proč si jinde objednávat drahý hotel a následně drahou společnost, když zde je možnost vyřešit to zde najednou, jednoduše a ekonomicky.
Osobní výběr společnice, levné ubytování v centru Prahy, diskrétnost a klid, to vše v jednom!
Vybavení: ložnice s manželskou postelí, zařízený obývací pokoj i s kuchyní, TV, mikrovlnná i klasická trouba, lednice, bar, wifi internet. Koupelna se sprchovým koutem, pračka.
Nyní máme na naše ubytování zaváděcí cenu 1500 kč za noc. Do budoucna pro Vás také chystáme výhodné slevové balíčky, ať už s možností dámské společnosti, či bez ní, a již teď si již můžete tento byt rezervovat na 1 až 30 dní, jak jen budete potřebovat.
Více informací Vám rádi poskytneme na našem emailu info@topprivat.cz
Top

NOW NOT AVAILABLE!
Hello!
Are you expecting business trip or just a nice vacation in center of Prague? Do you like girls companion, erotic context and new adventures?
Then, this opportunity would be interesting exactly for you!
We have option for our clients who have to travel to visit us. There is going to be two-room apartment (meant as bedroom, hallway, bathroom, water closet and living room with kitchen together), fully furnished, newly reconstructed and amazingly comfortable and private.
Even if this apartment would be very close to our private club with hot girls, you can still have your own privacy and discretion.
Why should you be paying for expensive hotel room in Prague center and then expensive escort service, when you can solve two problems in one move, easily and economically!
You may be free to chose the girl (one or more!) you want as your company in our apartment and everything will be much easier.

Apartment is fully furnished, including - king size bed, shower, washing machine, towels, full living room, new kitchen counters, microwave, oven, fridge, minibar, wine bar and wifi Internet.
We have new discount packages with or without girls companion. Now you can rent it for one to thirty days as much as you need to. Price from 1500 CZK /day. More info at email: info@topprivat.cz

Thank you for your interest, we are happy to hear from you soon!

Sincerely,

Your TOP Team