Guestbook

valdon

Ahojte dámy,

plánujete někdy v brzké době opět swingers akci u vás? Dal bych znovu... mňam mňam...

kimtaeyun

hello i want visit
Hi I want to visit in 7 jan 18
Do I have to make a reservation separately?
Or can I just go?
Please answer to me

Davor

Hi,nice girls here.

Jaime88

Dear Sir/Madam,

Today I had a very very bad experience with Rachel. I made appointment at 17h00 for one hour. I finnished my shower ( alone ) at 17h10. According to your site I could be with girl till 18h10, but Rachel sent me away at 17h40. When I tried to talk to her she started to talk me just in Czech pretending she doesn`t understands me and repeating only the word "Shower" and signaling the towell. I couldn`t communicate with her ( even if she told me in perfect English the extra services for me to pay her at the beginning ).

That is: I got 30 minutes when I paid for 60.

Big shame on you.

Dear friends, this is to rip off customers and I will let know people on forums the way you work.

But, moreover, you have lost thousands of Czech crowns when you have refused to talk to me ( I have communicated with you immediately by Whatsapp ). I will be 8 more days in Prague and I will never be back to you. What a silly, idiot... way of behaving.

Once more, big big big shame on you.

Jaime88

vlkodlak

Ahoj holky,

budete pořádat zase nějakou vaší skvělou swingers párty? Teď na Velikonoce by se to celkem hodilo. By sme váš přišli alespoň pořádně vyšupat nebo spíše vyšukat :-)

vlkodlak

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli zase někdy uspořádáte swingers akci.
Předem děkuji za odpověď.

valdon

Dobrý den,
slečna Joy u vás skončila nebo je jen na nějakou dobu neaktivní? Děukji z odpověď.
Bylo by to škoda, byla dobrá...

ukončila práci

01muz

škoda že už nejsou FAMOZNÍ a skvěle swingers party...byly super a uplne vymizely a to všude....co to?
chybí...!

valdon

Proč prosím slečna Terezka nemá vlastní fotky? Tyhle jsou cizí. Podle popisu bych zašel, ale takhle naslepo teda nee.

Zřejmě to má z nějakého vážného důvodu, proto je tam má. Máte tady 15 ostatních dívek které mají vlastní fotky. Takže Vaše poznámka je spíše upozornění na něco hrozně úžasného co jste objevil a musel jste to sem napsat.
Nikdo vás nenutí sem přijít.

petr

když nemá Nikola napsany zadny text tak nikdo nevy co poskytuje za služby a to by rad kazdej vedel

Vše postupně doplňujeme. TOP

petr

proč nemá Nikola žádný text a jenom jednu fotku

Ada

Holčiny sice mají nafocené krásný studiový těla ale žel málo hodnocení. Né uplně lehké vložit na slečny hodnocení.

Dan

Dobry den, daji se slecny i na urcitou hodinu zarezervovat?

spartakusak

a kdepak máte Editku? doufám jen že se brzo vrátí

paf11

Kristyna ponuka aj anal?

...dělá téměř vše, anál ale bohužel nedělá.

Oskar Palánek

Rád píšu o princeznách básně, každý by měl vědět jak jsou
krásné. Muži by se neměli jenom na tu krásu dívat ale dárkama princezny uctívat. Na to nestačí pár vět aby každý věděl že jsou krásnější než růže květ.
Bude to pro mě velký den a splní se mi velký sen až před princezny pokleknu, jak jsou krásné jim řeknu. Klidně se mi můžou smát ale já budu vždy o jejich kráse psát, zatím si o nich nechám jenom zdát. Nebudu se před princeznami stydět když je navštívím a tu krásu budu vidět. Jestli mě princezny mezi sebe přivítají bude se Oskar cítit jako v ráji. Na to stačí jedna věta princezny jsou nejkrásnější ženy světa.

homo.sapiens

Návštěvníku "knihy hostů" žasni
my tu máme "knihu "básní""!
Oskare,že to je z té Tvé nové sbírky "básní",viď -
- co tak trefně jmenuje se "HOĎTE NA NĚJ SÍŤ"?

Oskar Palánek

Osud je tomu na vině princezna Edita a Kristýna jsou zlatovlasé bohyně které na zem sestoupily aby muže svoji krásou okouzlily. I když nejsem velký snílek princezna Edita je andílek které se krásou málokdo vyrovnáv salonu je také Kristýna krásná jako egyptská královna. Proto všeho nechejte do salonu spěchejte a krásnou princeznu si vyberte je jich tam více všechny jsou však krasavice.

nicckmartin

Spent time with Kristyna and Edita and can't speak highly enough of them. Two of the most attractive, intelligent, sexy women I have met! Can't wait to see them again. Thanks girls x

Oskar Palánek

Dnes je velký den je mezinárodní den žen proto Oskar píše tuto básničku a rád by dal princeznám k svátku kytičku. V Top salonu je nálada moc skvělá dnes má svátek princezna Gabriela. Jako jeden z mnoha se chci ke gratulaci připojit a dokázat že tu černovlasou bohyni mám rád k nohám ji chci dárek dát.
Vím že jsem jenom otrok hloupý na peníze nejsem skoupý.
Princezna je žena zralá chci koupit dárek aby její krása více vynikala proto bych se chtěl s princeznami poradit a princezně na uši náušnice nasadit. Musí býti z diamantem až bude se svým amantem a ten se ji bude ptát od koho náušnice dostala tak řekne od jednoho ctitele honícího Oskara ten takové věci řeší a princezu dárkem potěší. Chce aby se princezny pobavily, večer mu onanovat dovolily.