Bi SENSATION

Pro potencionální Bi zvědavce a Bisexuály jsme připravili super novinku. Bude to nadstandartní setkání s některou naší slečnou na jednu hodinu, kde bude od naší divky (nebo vaší partnerky) zajištěn normální servis (Sex s ochranou a oral bez ochrany).
Až do této doby normal...
Vy však budete s naší slečnou v místnosti, kde je Gloryhole otvor pro penis. V druhé místnosti, bude anonymní pán, některý z přihlášených zakazníků a bude připraven nechat si udělat orální sex až do konce.

Vše pouze dle vašeho přání a domluvy, máte od nás například na výběr:
-Můžete požádat naší dívku, aby vykonala oral přes Glory neznámému zákazníkovi a Vy se můžete jen dívat.
-Můžete zkusit orál a střídat se s naší dívkou v kouření.
-Můžete být od naší dívky povzbuzováni, či inscenovaně "nuceni" k vykonání orálu na vykukujícím penisu jiného zákazníka za zdí.

Z organizačních důvodů budem prozatím tuto novinku dělat pouze jednou denně, konkrétně v 16:00 a to pouze za předpokladu, že se najde zájemce jak ze strany, který chce být s našídívkou na sex + vykouřit neznámého za stěnou (či se na to divat), ale také zájemce, který chce být levně orálně uspokojen (a to bez vědomí, zdali to bude od naší dívky, nebo neznámého zákazníka)

Ceník:
2500,-Kč = 1hodina se slečnou, sex s ochranou a oral bez ochrany se slečnou. Možnost se dívat, nebo vykonat orál přes Gloryhole na dalším pánovi, max. 20 minut, nebo do prvního výstřiku.

400,- Kč = max. 20 minut , (nebo do prvního výstřiků) nechat se orálně uspokojit do konce, pouze přes Gloryhole otvor na penis (a to bez vědomí, zdali to bude od naší dívky, nebo neznámého zákazníka)

Bi SENSATION
Bi SENSATION