Womanizer

ZLEVNĚNO !!!
Tak to tu ještě nebylo. Chcete vidět silné a nefalšované orgasmy u kterékoliv dívky? Nová erotická hračka slibuje vyvrcholení při pouhém zapnutí tlačítka! A nejlepší na tom je, že je to pravda. Revoluční sací technologie uchvátila ženy všech věkových kategorií! Počítejte maximálně do 320. Jeden či dokonce dva orgasmy už v této vymezené době bude mít dívka za sebou! Dívky zažívají nové pocity slasti korunované prudkými orgasmy a nemohou si vynachválit, že nová technologie je k jejich klitorisům něžná takovým způsobem, že nedochází k předráždění poštěváčků a následné bolesti.

Co po vyzkoušení dívky říkají?
„Ještě jsem nic podobného nezažila. Je to můj nejlepší přítel,“
„Měla jsem poprvé v životě několik orgasmů za sebou. Miluji ho,“
„Wau, nemám, co bych dodala. Naprosto úžasný zážitek, na který jsem čekala roky,“

Na českém trhu se tato hračka nyní objevila za celkem vysokou cenu 6990,- Kč. Pokud ji chcete ale s našima dívkami vyzkoušet, jak tento malý zázrak funguje, není potřeba jej kupovat. Pořídili jsme ho na náš privát a je pro naše zákazníky a slečny k zapůjčení a vyzkoušení.
Z důvodů hygieny je ale potřeba ke každému zapůjčení zakoupit novou výměnnou silikonovou hlavici přístroje.
Cena zapůjčení včetně nové silikonové hlavice je 300,- kč
V případě zájmu o zakoupení přístroje z našeho miniobchodu je k dispozici několik barevných variant nových (zabalených a nepoužívaných) womanizerů za bezkonkurenční cenu 3900,- Kč.
Vaše přítelkyně nebo manželky budou nadšené :)

Womanizer