Tereza GFE

Informace:

Věk:

23

Výška:

155

Váha:

56

Prsa:

4

Barva očí:

modré

Barva vlasů:

blond

Délka vlasů:

dlouhé

Jazyky

Čj, Aj

Diář:

Po:
24.2.
--
--
--
--
Út:
25.2.
11:00 -
18:00
--
--
St:
26.2.
--
--
--
--
Čt:
27.2.
--
--
--
--
Pá:
28.2.
--
--
--
--
So:
29.2.
11:00 -
18:00
--
--
Ne:
1.3.
11:00 -
18:00
--
--

Text dívky:

Jsem plnoštíhlá blondýnka s velkýma prsama, živel co má rád sexík ve všech podobách, ale hlavně s vlídným a vstřícným přístupem. Můžeme začít příjemným mazlením, budu tě laskat po celém těle, hrát si pusinkou s tvými přednostmi a potom si to spolu vášnivě rozdáme. Spolu se dohodneme úplně na všem. Oral bez do konce, anal.... prostě miluji sex a vše co k tomu patří. Budeš se u mě mít jako u milenky, pa Terezka

Jsem NEKUŘAČKA
Vlastní fotky: Ne

Orientační povaha slečny:
Mazlivá:☻☻☻☻☻
Aktivní:☻☻☻☻☻
Submisivita:☻☻☻○○
Dominance:○○○○○

Tereza GFE
Tereza GFE
Tereza GFE
Tereza GFE

Threesome Tereza & Veronika

I saw Tereza and Veronika for what was my first threesome on May 26. Both girls are gorgeous, very affectionate, and just so much fun. We enjoyed the full hour without any rush. Both girls provide a fantastic GFE. I highly recommend both of them. You won't be disappointed.

Super trojka

Opět jsem byl za Terezkou s chutí dopřát si k narozeninám trojku. Doporučila mi slečnu Viky. Jednoznačně nejlepší volba. Opět jsem byl maximalně spokojen a dokonale uspokojen. :-) Děkuji za krásný večer a dárek pro mě.

příjemné

Milá, komunikativní, s dobrým přístupem...

Skvělý přístup

Terezka, příjemná, milá, vstřícná. Je velice příjemné potkat takovou holčinu pěkně kouří a snaží se vyhovět. Krásný ňadra a má hezký úsměv. Ada

Tereza

Je to opravdu sikovna slecna na oralek. S ni se opravdu citim jako s ohnivou milenkou a ne jako se studen profesionalkou. Slecnu Terezku znam jiz z predchoziho privatku a vrele doporucuji. Rad si s Terkou dopravam jeji skvely pissing a temer bozsky oralek. Vrelemohu doporuciti analek. J.

andílek s ďáblem v nádherném těle

Neuvěřitelně milá slečna s pevnýma prsama perfektně do ruky a neskutečně krásným pevným a kulatým zadečkem. Velmi šikovná v orálku. A nejen v něm. Opravdu jako u milenky. Rád se k ní vracím.

Tereza

Tereza je moc šikovná s hezkýmy prsy.

líbí

Dobrý den,s Terezkou se mii to moc líbilo, Je moc sympatická a příjemná.
Děkuji Petr