Tereza

Informace:

Věk:

23

Výška:

155

Váha:

56

Prsa:

4

Barva očí:

modré

Barva vlasů:

blond

Délka vlasů:

dlouhé

Jazyky

Čj, Aj

Diář:

Po:
18.3.
11:00 -
18:00
--
--
Út:
19.3.
--
--
--
--
St:
20.3.
11:00 -
18:00
--
--
Čt:
21.3.
--
--
--
--
Pá:
22.3.
18:00 -
24:00
0:00 -
1:00
So:
23.3.
--
--
--
--
Ne:
24.3.
11:00 -
18:00
--
--

Text dívky:

Jsem plnoštíhlá blondýnka s velkýma prsama, živel co má rád sexík ve všech podobách, ale hlavně s vlídným a vstřícným přístupem. Můžeme začít příjemným mazlením, budu tě laskat po celém těle, hrát si pusinkou s tvými přednostmi a potom si to spolu vášnivě rozdáme. Spolu se dohodneme úplně na všem. Oral bez do konce, anal.... prostě miluji sex a vše co k tomu patří. Budeš se u mě mít jako u milenky, pa Terezka

Jsem NEKUŘAČKA ENGLISH
Tetování: Ano- velmi malé
Piercing: Ne
Vlastní fotky: Ne

Tereza
Tereza
Tereza
Tereza

Super trojka

Opět jsem byl za Terezkou s chutí dopřát si k narozeninám trojku. Doporučila mi slečnu Viky. Jednoznačně nejlepší volba. Opět jsem byl maximalně spokojen a dokonale uspokojen. :-) Děkuji za krásný večer a dárek pro mě.

příjemné

Milá, komunikativní, s dobrým přístupem...

Skvělý přístup

Terezka, příjemná, milá, vstřícná. Je velice příjemné potkat takovou holčinu pěkně kouří a snaží se vyhovět. Krásný ňadra a má hezký úsměv. Ada

Tereza

Je to opravdu sikovna slecna na oralek. S ni se opravdu citim jako s ohnivou milenkou a ne jako se studen profesionalkou. Slecnu Terezku znam jiz z predchoziho privatku a vrele doporucuji. Rad si s Terkou dopravam jeji skvely pissing a temer bozsky oralek. Vrelemohu doporuciti analek. J.

andílek s ďáblem v nádherném těle

Neuvěřitelně milá slečna s pevnýma prsama perfektně do ruky a neskutečně krásným pevným a kulatým zadečkem. Velmi šikovná v orálku. A nejen v něm. Opravdu jako u milenky. Rád se k ní vracím.

Tereza

Tereza je moc šikovná s hezkýmy prsy.

líbí

Dobrý den,s Terezkou se mii to moc líbilo, Je moc sympatická a příjemná.
Děkuji Petr